Çorum bayan arkadaş ilanları

Bugün amma Çorum için arkadaşlık ilanları bırakan olmuş baktım böyle olmuyor bende Çorum bayan arkadaş için özel bir sayfa yaparak bay ve bayanlar daha rahat arkadaşlık kursun diyerek ücretsiz ve üyelik olmayan bir sayfa yaptım. Bu saatten sonra başka yerlere ilan bırakmanıza gerek yok artık Çorum bayan arkadaş için sayfayı seçerek altında kendinizle ilgili yazılar yazarak kısa zaman içinde arkadaş bulabilirsiniz. Leblebi ile meşhur olarak bilinen Çorum ne büyük ne küçük bir şehir tarımcılık ve hayvancılıkla geçimini sağlayan bu şirin şehirde ileriye yönelik arkadaşlık düşünen bay ve bayanlar artık sizinde size göre bir sayfanız var her gün ziyaret ederek yaşınıza huyunuza uygun birine teklif ederek yeni bir arkadaşlığa merhaba diyebilirsiniz. Çorumla ilgili arkadaşlık için ilan bırakan bayan arkadaşlar:

Seren merhabalar Çorumda yaşıyorum 24 yaşında 170 boyunda 65 kilo esmer biriyim ileriye yönelik düşüncesi olanlar bana ilan bırakabilir.
Şenay Slm 2 yıl önce talihsiz bir kaza sonucu eşimi kaybettim Çorumda yaşıyordum şimdi Ankara’ya yerleştim ciddi dürüst seviyeli bir beyle tanışmak bir yerde kahve içmek isterim 35 yaş 176 boy 80 kilo kumral biriyim

bayan arkadas,

Be the first to comment on "Çorum bayan arkadaş ilanları"

Leave a comment

Your email address will not be published.
error: Content is protected !!

2020 ERKEK ARKADAŞ